Skoda Fabia, 2018’e Özel Fiyatlarla Girdi

Ototeknikveri     08 Ocak 2018 11:37

Skoda 2018’de sıfır otomobil hayali kuranlar için segmentinin en dinamik modeli Fabia’yı çok özel fiyatlarla sunmaya başladı. Skoda markasının B segmentindeki temsilcisi olan üçüncü jenerasyon Fabia, sahip olduğu donanımlarla birlike sınıfının üzerinde özellikler sunmaya devam ediyor.

Skoda Fabia, 2018’e Özel Fiyatlarla Girdi

Skoda 2018’de sıfır otomobil hayali kuranlar için segmentinin en dinamik modeli Fabia’yı çok özel fiyatlarla sunmaya başladı. Skoda markasının B segmentindeki temsilcisi olan üçüncü jenerasyon Fabia, sahip olduğu donanımlarla birlikte sınıfının üzerinde özellikler sunmaya devam ediyor.

Fabia’nın özel fiyatı ise, Zubizu üyelerine özel olarak uygulanan yüzde 3’lük indirimle birlikte daha avantajlı hale geliyor. 2018’e 60 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla giriş yapan Fabia, düşük tüketime ve verimli performansa sahip 1.0 litre motoruyla da beğeni topluyor. 75 PS, 95 PS ve 110 PS güç üreten farklı versiyonlarla tercih edilebilen Fabia, isteğe göre 7 ileri DSG otomatik şanzımanla satın alınabiliyor.

Üçüncü jenerasyon Fabia dikkat çeken tasarımı, ekonomik motorları, hem konfor hem de güvenlik teknolojileriyle ve indirimli fiyatıyla 2018 yılında da öne çıkmaya devam edecek.

Son Güncelleme : 11 Ocak 2018

ÜYELERİMİZDEN YORUMLAR

default_user

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

DİĞER KAMPANYA HABERLERİ

Popüler Haberler

UZMANDAN CEVAPLAR

Logo
Şifremi Unuttum
Logo