Yeni Jeep Compass’a Özel Kampanya!

Ototeknikveri     15 Nisan 2018 10:33

Yeni Jeep Compass, Nisan ayına özel devreye alınan kampanyalarla 2018 yılını yepyeni bir Jeep modeliyle geçirmek isteyen otomobil tutkunlarına sesleniyor.

Yeni Jeep Compass’a Özel Kampanya!
- A +
Yorum yaz

İlgili Haberler

Ülkemiz yollarıyla geçen yıl buluşan ve ilk günden itibaren büyük ilgi gören Compass, yakıt verimliliğine sahip güçlü motor seçenekleri, özgün Jeep tasarımı, ‘on-road’ ve ‘off-road’ sürüş dinamikleri ve yenilikçi güvenlik teknolojileriyle ön plana çıkıyor. Sınıfının en gelişmiş 4x4 sistemi ile donatılmış olan yeni Jeep Compass, 185 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, tam 70 bin TL’ye kadar 20 ay vadeyle 1,07 faizli kredi seçeneğiyle de satın alınabiliyor.

 

Dünyanın farklı noktalarındaki otomobil kullanıcılarının ortak beğenisi için geliştirilip üretilen yeni Jeep Compass, Nisan ayına özel olarak hazırlanan kampanyalarla 2018 yılını yepyeni bir Jeep modeliyle geçirmek isteyen maceraperestlere sesleniyor. Kompakt SUV sınıfının iddialı temsilcisi Compass, 185 bin TL’den başlayan Nisan ayına özel fiyatıyla satışa sunulurken, tam 70 bin TL’ye kadar 20 ay vadeyle 1,07 faizli kredi imkânıyla da satın alınabiliyor. Türkiye’de biri benzinli, ikisi dizel olmak üzere toplam 3 motor seçeneği ve 2 zengin donanım paketiyle satışa sunulan ve ülkemiz yollarıyla buluştuğu ilk günden itibaren büyük ilgi gören yeni Compass; yakıt verimliliğine sahip güçlü motor seçenekleri, özgün Jeep tasarımı, hem off-road hem de on-road sürüş dinamikleri ve yenilikçi güvenlik teknolojileriyle ön plana çıkıyor.  

 

Sınıfının en iyi off-road kabiliyeti ve etkili motorlar

1,4 litrelik 170 HP ve 2,0 litrelik 170 HP’lik Limited versiyonda sunulan ‘Jeep Selec-Terrain’ 4x4 sürüş sistemi, her türlü hava ve yol şartında mümkün olan en iyi dört tekerlekten çekiş performansını sunmak üzere sürücüye “Normal, Kar, Kum ve Çamur” sürüş modları sunuyor. 9 ileri otomatik şanzıman bütün dört tekerlekten çekişli Jeep Compass versiyonlarda standart olarak sunuluyor. 4x2 güç aktarma sistemiyle donatılan Jeep Compass versiyonları ise altı kademeli manuel şanzımanla kombine ediliyor. 120 HP ve 320 Nm tork üreten, 6 ileri vitesli manuel şanzıman ve 4x2 konfigürasyonuna sahip Stop&Start’lı verimli 1.6-litre MultiJet II motorlu Jeep Compass versiyonu dizel seçeneklerinden birini oluşturuyor. Dokuz ileri otomatik şanzıman ve 4x4 konfigürasyon ile 170 HP gücü üreten Stop&Start’lı 2.0-litre MultiJet II motor ise yepyeni Compass’ın dizel serisini tamamlıyor. 

Son Güncelleme : 16 Nisan 2018

ÜYELERİMİZDEN YORUMLAR

default_user

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

DİĞER KAMPANYA HABERLERİ

Popüler Haberler

UZMANDAN CEVAPLAR

Logo
Şifremi Unuttum
Logo