Yılın En İyisi Oyak Renault

Ototeknikveri     14 Aralık 2018 11:08

1969'dan bu yana Türkiyede faaliyet gösteren Oyak Renault, Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri’nde “Yılın Otomotiv Şirketi” seçildi.

Yılın En İyisi Oyak Renault

Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Düzenlenen törende, yılın otomotiv şirketi ödülünü, Oyak Renault adına Oyak Renault Genel Müdürü Antoine Aoun aldı.

 

Oyak Renault olarak ödüle layık görülmekten duyduğu mutluluğu dile getiren Aoun; “Türkiye’nin en prestijli okullarından biri olan Boğaziçi Üniversitesi’nin Mühendislik Kulübü tarafından “Yılın Otomotiv Şirketi” olarak ödüllendirilmek Oyak Renault adına bizim için büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı. Halka açık yapılan anket sonucunda, binlerce kişinin oylaması ile Oyak Renault “Yılın Otomotiv Şirketi” seçildi.

 

Türkiye’nin en büyük otomobil üreticisi olarak, Ar-Ge ve inovasyona dayalı gücümüzü donanımlı mühendislerimiz sayesinde geliştiriyor, 50 yılı aşkın tecrübemiz ve yetkin insan kaynağımızla otomotiv sektöründe yaşanan dönüşüme yön veriyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Engelli istihdamı ödülü de Oyak Renault'ya gitmişti

Bir Fransız markası olan Renault, Oyak-Renault olarak 1969'dan beri Bursa'da üretim yapıyor. Türkiye'de en çok tercih edilen otomobil olan Renault, binlerce kişiye istihdam sağlıyor. Firma geçtiğimiz sene 'engelli istihdamı' ödülüne de layık görülmüştü.

Son Güncelleme : 14 Aralık 2018

ÜYELERİMİZDEN YORUMLAR

default_user

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

DİĞER HABERLER

Popüler Haberler

UZMANDAN CEVAPLAR

Logo
Şifremi Unuttum
Logo