Güncellenen 2020 Nissan Titan’dan Teaser

Ototeknikveri     22 Eylül 2019 08:20

Nissan 2020 Titan’ın ilk teaser’ını yayınladı. Güncellenen model 26 Eylül’de Teksas Eyalet Fuarı’nda tanıtılacak.

Güncellenen 2020 Nissan Titan’dan Teaser

Otomobil üreticisi henüz detayları henüz saklı tutuyor ancak güncellenen modelin cesur bir tasarıma sahip olduğunu ve gelecek yılın başlarında çıkacağını belirtti. Nissan ayrıca 2020 Titan Pro-4X’in özel bir logo ve lav kırmızısı detaylara sahip olacağını açıkladı.

 

Teaser’da aracın revize edilen bir ön panjur ve yeni farlarla geldiği görülüyor. Farlar C şekilli LED gündüz farlarına sahip. Ayrıca tampon yeniden tasarlanmış, yeni sis lambalarına ve daha belirgin çekme kancalarına yer verilmiş.

 

Önceki casus fotoğraflar aracın arka kısmının da güncellendiğini, yeni bir bagaj kapağı ve arka lambalara sahip olduğunu gösteriyordu. Ayrıca gelecek hafta tanıtımda modifiye edilmiş bir arka tampon da karşımıza çıkabilir.

Stil değişiklikleri kabinde de devam ediyor. 2020 Titan revize edilen düğmeler ve daha geniş djital ekrana sahip yeni kontrol paneliyle geliyor. Orta konsol da güncellenirken, araçta daha modern bir multimedya sistemine ve kontrol araçlarına yer verilmiş. Değişiklikleri yeniden stillendirilen hava girişleri tamamlıyor.

Araçtaki en önemli değişikliklerden birisi de Titan XD’de opsiyonel 5.0 litre Cummins V8 turbodizel motorun kaldırılması. Bu motor 310 hp güç çıkışı ve 752 Nm torka sahipti ve aracın 5820 kg çekmesine imkan veriyordu.

Dizel motorun gidişiyle 2020 Titan artık gücünü 5.6 litre benzinli V8’den alıyor. Motorun güncellenip güncellenmediği henüz bilinmiyor. Mevcut haliyle motorun güç çıkışı 390 hp, tork değeriyse 533 Nm.

Son Güncelleme : 23 Eylül 2019

ÜYELERİMİZDEN YORUMLAR

default_user

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

DİĞER HABERLER

Popüler Haberler

UZMANDAN CEVAPLAR

Logo
Şifremi Unuttum
Logo