2020 Jeep Wrangler ve Gladiator “Three O Five” Versiyonları Sadece Miami’ye Özel

Ototeknikveri     03 Kasım 2019 03:59

Jeep Wrangler ve Gladiator serisinden iki “Three O Five” modeliyle Miami kentine saygı duruşunda bulunuyor.

2020 Jeep Wrangler ve Gladiator “Three O Five” Versiyonları Sadece Miami’ye Özel

10 Kasım’a kadar devam edecek 2019 Miami Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıtılan modeller Florida’nın en büyük şehri Miami’nin posta kodu olan 305’ten (Three O Five) isimlerini alıyor. Otomobiller 305 adet üretilecek (255 Wrangler ve 50 Gladiator) ve sadece Florida sınırları içerisindeki tüketicilere satılacak.

 

“Miami renkleri” olarak nitelendirilen Parlak Beyaz ve Turuncu Metalik renkleriyle gelen özel Wrangler ve Gladiator 305 modelleri Sport S donanım seviyesini temel alıyor ve Mopar’dan Jeep Performance Parts özellikleriyle donatılabiliyor.

 

Wrangler Three O Five, Jeep Sky tek tuşla açılabilir tavanla geliyor ve bu özellik Sport S donanım seviyesi için ilk kez sunuluyor. Açılır tavanın yanı sıra otomobil özel çıkartmalar, spor LED farlar, siyah yakıt deposu kapağı, Jeep Performance Parts ön panjur, dört mevsim paspaslar, 7 inç radyo, Apple CarPlay ve Android Auto ile geliyor.

 

Standart motor seçeneği 2.0 litre, turboşarjlı, dört silindirli, benzinli motor. Buna 8 vitesli otomatik şanzıman eşlik ediyor.

 

Gladiator Three O Five standart çıkartma paketi, radyo, dört mevsim paspaslar, kaportayla aynı renkte çamurluk uzantıları, all-terrain lastik paketi, Jeep Performance Parts ön panjur ve 3.6 litre V6 motorla sunuluyor.

 

Müşteriler Mopar’dan istedikleri Jeep Performance Parts özelliğini otomobillerine ekleyerek fuarda gördükleri araçlara aynen sahip olabilecekler. Seçenekler arasında 2 inç kaldırma kiti, çekme kancası, çelik ön tampon, 5 ya da 7 inç off-road LED aydınlatma kiti, 17 inç Jeep Performance Parts alüminyum tekerlekler de bulunuyor.

Son Güncelleme : 03 Kasım 2019

ÜYELERİMİZDEN YORUMLAR

default_user

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

DİĞER HABERLER

Popüler Haberler

UZMANDAN CEVAPLAR

Logo
Şifremi Unuttum
Logo