Güncellenen VW Up! Çıktı, GTI Dönüyor

Ototeknikveri     12 Ocak 2020 09:09

Volkswagen Up! GTI üç ve beş kapılı versiyonları, zengin donanımı ve yeni Volskwagen logosuyla çıktı.

Güncellenen VW Up! Çıktı, GTI Dönüyor

Serinin en üzerinde oturan GTI, özel gövde kiti, 17 inç alaşım jantları, ekose kumaş döşemesi ve ambiyans aydınlatmasıyla dikkat çekiyor. 115 PS (85 kW) 1.0 litre turboşarjlı üç silindirli motor devam ederken, buna 6 vitesli manuel şanzıman eşlik ediyor. Bu donanımla otomobil 8.8 saniyede sıfırdan 100 km/s hıza çıkıyor.

 

Volkswagen’in şehir otomobili ailesinin yeni bir üyesi de Up! R-Line. Otomobil özel kaporta bileşenleri, siyah tavan ve yan ayna yuvaları, standart 16 inç ya da opsiyonel 17 inç tekerlekleriyle dikkat çekiyor. Bu versiyon yere daha alçak oturuyor ve sis lambaları, R-Line logoları, ısıtmalı ön koltuklar, ısıtmalı ve elektrikli ayarlı yan aynalarla geliyor.

 

Up! Beats ise özel Beats logoları, 15 inç alaşım jantları, kırmızı veya siyah ayna yuvaları, özel iç mekan eklentileri ve elbette 300 watt özel ses sistemiyle geliyor. Ses sisteminde bagaj zeminine monte edilmiş bir subwoofer da bulunuyor.

Otomobil üreticisi aynı zamanda White ve Black Edition versiyonları için de sipariş almaya başladı. Bu versiyonlar adından anlaşılabileceği gibi beyaz ya da siyah detaylar, kontrast renkte tavan, ayna kapakları ve konsol, ayrıca 16 inç tekerlekler gibi özelliklerle geliyor. Bu iki versiyon sadece beş kapılı kaporta stiliyle sunuluyor. Üç kapılı versiyon ise sadece giriş seviyesi Up! GTI modeline özel.

 

Bu giriş seviyesi versiyon ise 15 inç alaşım jantlar, 5 inç Composition ekran, akıllı telefon entegrasyonu, navigasyon ve DAB radyo ile geliyor.

 

3 kapılı versiyon için fiyat 14.638 euro’dan, beş kapılı versiyon için 15.109 euro’dan başlıyor. White/Black edition versiyonları 15.444 euro’dan başlayan fiyatlarla, Beats 15.874 euro’dan başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor. R-Line için ise fiyat etiketi 16.803 euro. Ayrıca, 3 kapılı Up! GTI 18.703 euro’ya satın alınabilirken, 5 kapılı versiyon 471 euro ek fiyatla geliyor.

 

Çok yakında seriye elektrikli e-Up! da eklenecek.

Son Güncelleme : 12 Ocak 2020

ÜYELERİMİZDEN YORUMLAR

default_user

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

DİĞER HABERLER

Popüler Haberler

UZMANDAN CEVAPLAR

Logo
Şifremi Unuttum
Logo