2021 VW ID.4 Opel Kılığında Yakalandı!

Ototeknikveri     26 Mart 2020 11:30

Volkswagen ID.4 crossover casus fotoğrafçılar tarafından soğuk hava testlerinde görüntülendi.

2021 VW ID.4 Opel Kılığında Yakalandı!

Bir Opel gibi kamufle edilen otomobilin gerçek kimliği dikkatli gözlerden kaçmadı.

 

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan diğer fotoğraflardan da bildiğimiz üzere, ID.4 yuvarlak hatlara sahip bir ön cephe ile gelecek. Burada tamamen kapalı bir ön panjur ve onu saran ince farlar bulunuyor. Model ayrıca plastik gövde kaplamasıyla agresif bir ön tampona, sahte bir koruyucu plakaya ve belirgin hava girişlerine sahip.

 

Yanlara doğru ilerlediğimizde modern stil ve akıcı omuz çizgisi görülüyor. Bunun yanı sıra eğimli tavan, bagaj kapağına monte edilmiş rüzgarlık ve ince bir aydınlatma şeridiyle birleşen üç boyutlu arka lambalar dikakt çekiyor.

 

Volkswagen performans özellikleriyle ilgili henüz bilgi vermedi ancak modelin MEB platformunu kullanacağı ve ilk etapta arkadan çekişli sürüş sistemiyle sunulacağı biliniyor. Dört çekişli bir versiyon daha sonra gelecek ve iki elektrikli motorla daha fazla güç çıkışı sunacak.

Firma fazla detaya girmese de daha önce ID.4’ün 500 km sürüş mesafesine sahip olacağını belirtmişti. Arkadan çekişli versiyonun 201 hp (150 kW / 204 PS) güç çıkışı ve 310 Nm tork ile gelmesi bekleniyor. Dört çekişli versiyon ise 302 hp (225 kW / 306 PS) güç çıkışı ve 450 Nm torka sahip olacak.

 

ID.3’ün aksine ID.4 global bir model olacak, Çin, Avrupa ve Kuzey Amerika’da üretilecek ve satılacak. Yeni modelin Avrupa’da bu yıl sona ermeden tanıtılması bekleniyor, Kuzey Amerika üretimiyse 2022’de başlayacak.

Son Güncelleme : 26 Mart 2020

ÜYELERİMİZDEN YORUMLAR

default_user

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

DİĞER HABERLER

Popüler Haberler

UZMANDAN CEVAPLAR

Logo
Şifremi Unuttum
Logo