Bentley Flying Spur’a Dört Koltuklu Kabin, Yeni Renk ve Tekerlek Seçenekleri

Ototeknikveri     07 Temmuz 2020 02:31

Bentley Flying Spur lüks sedan modelini 2021 model yılı için yeniledi.

Bentley Flying Spur’a Dört Koltuklu Kabin, Yeni Renk ve Tekerlek Seçenekleri

Yeni modelde güncellemeler daha çok iç mekana odaklanıyor ancak dış cephe için de pek çok yeni seçenek var. Bunlar arasında üç yeni renk seçeneği (Viridian, Patina ve Snow Quartz) de bulunuyor. Bunlarla birlikte toplam renk seçeneği sayısı 62’ye çıkıyor. Müşteriler ayrıca Bentley Mulliner saten ve sedefli renk seçeneklerinin de tamamına erişebiliyor.

Bentley ön panjur için parlak krom kaplama sunarken güncellemeyle birlikte iki yeni tekerlek seçeneği de geliyor. Bunlardan birisi parlak siyah, diğeriyse düz siyah ve makinede işlenmiş.

İç mekanda müşteriler artık dört koltuklu kabini tercih edebiliyor. Bunda elektrikli açılabilen piknik masaları da bulunuyor. Flying Spur’un kabininin arka kısmında el dikişli ve yarı anilin deri döşeme dikkat çekiyor.

Bentley el dikişinin bir kişi için 18 saat aldığını ve kabin genelinde 11.100 dikiş bulunduğunu belirtiyor. Bunun için özel dayanıklı iplikler ve boyalar kullanılmış.

Yeni tasarlanan direksiyon simidi artırılmış güvenlik özelliği ve karbon fiber ya da Côtes de Genève olmak üzere iki farklı kaplama seçeneğiyle geliyor.

Yeni dört koltuklu kabini seçen alıcılar önden arkaya uzanan özel bir konsola da sahip oluyor. Burada 5 inç dokunmatik ekran, bardak tutucular ve ekstra depolama alanı bulunuyor.

Arkadaki kol dayama kısmında ise ısıtma özelliği, iki USB portu, kablosuz şarj özelliği ve bir 12v priz yer alıyor.

Son Güncelleme : 07 Temmuz 2020

ÜYELERİMİZDEN YORUMLAR

default_user

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

DİĞER HABERLER

Popüler Haberler

UZMANDAN CEVAPLAR

Logo
Şifremi Unuttum
Logo