2021 Peugeot 308 Kamuflajsız Görüntülendi

Ototeknikveri     10 Mart 2021 02:16

Casus fotoğrafçılar, 2021 Peugeot 308'i bir kamyonun arkasına yüklenirken yakalamayı başardılar.

2021 Peugeot 308 Kamuflajsız Görüntülendi

Otomobilin kamuflajı kısmen kaldırılmış ve bu bize detaylı bir bakış sağlıyor.

Gördüğünüz gibi, model lüks bir tasarıma sahip olduğu için kesinlikle bakışları kendisine çekiyor. Ön tarafa, yayılan krom vurgulara ve Peugeot’nun yeni aslan başı logosuna sahip yepyeni bir ızgara hakim.

Ayrıca trapezoidal hava girişine sahip daha sportif bir ön tampon görebiliriz. Tasarımcılar otomobile gündüz sürüş ışıklarına doğru akan ince farlar da kazandırmış. Diğer önemli özellikler arasında oyuntulu bir kaput ve ön kısımdaki "308" arması yer alıyor.

Yanlara doğru devam ettiğimizde arabanın belirgin bir omuz çizgisi ve evrimsel bir camlı kısmı var. Ön çamurluktaki logoyu ve kapılardan geçen kesik çizgisiyle daha sportif kaportayı da görebiliyoruz.

Arka kısım çoğunlukla kapalı, ancak parlak siyah bir arka tampon ve şık bir ikili egzoz sistemi görebiliriz. Yukarıda ince arka lambalar varsa da tasarımları henüz görünmüyor.

 

Peugeot 308'in kısa bir süre içinde piyasaya çıkması ve farklı motor çeşitleriyle sunulması bekleniyor. Hiçbir şey resmi olmasa da, benzinli ve dizel seçeneklerin yanı sıra hibrit ve plug-in hibrit versiyonlar da bekleyebiliriz. Plug-in hibritlerden birinin, yaklaşık 296 hp (221 kW / 300 PS) gücüne sahip bir Peugeot Sport Engineered versiyonu olması bekleniyor.

Son Güncelleme : 10 Mart 2021

ÜYELERİMİZDEN YORUMLAR

default_user

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

DİĞER HABERLER

Popüler Haberler

UZMANDAN CEVAPLAR

Logo
Şifremi Unuttum
Logo