2022 Bentley Flying Spur, Daha Sessiz Kabin, Yeni Özellikler ve Seçeneklerle Güncellendi

Ototeknikveri     13 Mayıs 2021 12:55

Bentley, büyük ve lüks sedan sadece bir yıldır piyasada bulunmasına rağmen Flying Spur'u güncellemeye karar verdi.

2022 Bentley Flying Spur, Daha Sessiz Kabin, Yeni Özellikler ve Seçeneklerle Güncellendi

2022 Flying Spur, otomobil piyasaya sürülmeden önce istenmeyen gürültü, titreşim ve sertlikleri tanımlamak için dijital modelleme kullanılmasını sağlayan "Virtual Prototyping" ile geliştirildi. Bu sayede artık daha da sessiz bir kabin sunuyor.

Bentley, yeni teknolojinin "mümkün olan en sessiz kabin deneyimi" için yeni Flying Spur'da doğru yerlerde doğru ses yalıtım malzemelerinin kullanılmasını sağlayarak en az 40 bileşeni optimize etmelerine izin verdiğini belirtiyor.

Ek olarak, güncellenmiş 2022 Flying Spur, trafik işareti tanıma, eller serbest bagaj açma, genişletilmiş koruma özellikleri, üstten görüş kamerası, karşılama aydınlatması ve otomatik karartma aynalarının yanı sıra Hava İyonlaştırıcı dahil olmak üzere standart olarak daha fazla donanım sunuyor. Bentley ayrıca, Flying Spur'un standart boya paletini 63 renge genişleten yeni Kambriyen Grisi dış cephe boyasını da ekledi.

Dört kapılı Bentley'in iç mekanı, koruma amaçlı ultra ince bir mat lake ve açık gözenekli ahşap gibi yeni materyaller ile geliyor. Açık gözenekli kaplama, Crown Cut Walnut, Dark Burr Walnut ve Koa seçenekleriyle mevcut. Bentley’nin yeni açık gözenekli kaplamaları, yalnızca 0,1 mm kalınlığa sahip üç ultra ince cila katmanıyla boyanarak mum benzeri bir yüzey sağlıyor ve müşterilerin ahşabın dokusunu gerçekten hissedebilmelerini garantiliyor. Karşılaştırıldığında, Bentley'in High Gloss lake kaplaması 0,5 mm kalınlığında ve parlak, pürüzsüz bir yüzeye sahip.

 

Güç aktarma organlarında herhangi bir değişiklik yapılmadı, bu nedenle 2022 Flying Spur, 542 HP 4.0 litrelik V8 veya en üst seviye 626 HP 6.0 litrelik W12 motorla sunulacak.

Son Güncelleme : 13 Mayıs 2021

ÜYELERİMİZDEN YORUMLAR

default_user

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

DİĞER HABERLER

Popüler Haberler

UZMANDAN CEVAPLAR

Logo
Şifremi Unuttum
Logo