Alfa Romeo Tonale, "Autonis" tasarım ödülünü kazandı

Ototeknikveri     01 Kasım 2022 03:52

Alfa Romeo Tasarım Sorumlusu Alessandro Maccolini, "Alfa Romeo Tonale ile yenilikçi teknoloji ve ileri seviyede işlevselliği tipik İtalyan tasarımıyla birleştirmeyi bir kez daha başardık" dedi.

Alfa Romeo Tonale, "Autonis" tasarım ödülünü kazandı
- A +
Yorum yaz

İlgili Haberler

Tonale, kompakt SUV segmentinde, '2022 En İyi Yeni Tasarım İnovasyonu' kategorisinin kazananı oldu.

 

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Alfa Romeo’nun dönüşümünü temsil eden, kompakt SUV’si Tonale, “autonis” tasarım yarışmasının kazananlarından biri oldu. Markanın “autonis” seçimlerinde on yıldan daha uzun süredir devam eden galibiyet serisini sürdüren Tonale’yi, “auto motor und sport” dergisinin 14 binden fazla okuyucusu, kompakt SUV kategorisinde “2022 En İyi Tasarım İnovasyonu” seçti. Markanın ilk elektrikli modeli olan Tonale, yüzde 30,2 oy oranıyla rakiplerini açık ara geride bıraktı.

 

Stuttgart’taki ödül törenindeki açıklamalarına yer verilen Alfa Romeo Tasarım Sorumlusu Alessandro Maccolini, 'Alfa Romeo’nun 'autonis' tasarım yarışmasında kazandığı zaferler bir gelenek halini aldı ve bizleri gururlandırıyor. Alfa Romeo Tonale’nin geçmişte markamızın diğer modelleri kadar 'auto motor und sport' okuyucularını etkilemesinden çok memnunum. Alfa Romeo Tonale ile yenilikçi teknoloji ve ileri seviyede işlevselliği tipik İtalyan tasarımıyla birleştirmeyi bir kez daha başardık. Centro Stile Alfa Romeo’daki çalışmalarımıza yönelik bu muhteşem iltifat için en içten teşekkürlerimi sunuyorum.' ifadelerini kullandı.

 

Açıklamaya göre, Alfa Romeo düzenli olarak, bu yıl 22. kez düzenlenen 'autonis' tasarım ödülünün kazananları arasında yer alıyor. Geçmişte, auto motor und sport okuyucuları, Giulietta, MiTo, Giulia ve Stelvio olmak üzere farklı Alfa Romeo modellerini yılın 'En İyi Tasarım İnovasyonu' olarak seçmişti. 2022 yılında “autonis” için on bir kategoriden 92 yeni model okuyucular tarafından oylandı.

Son Güncelleme : 01 Kasım 2022

ÜYELERİMİZDEN YORUMLAR

default_user

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

DİĞER HABERLER

Popüler Haberler

UZMANDAN CEVAPLAR

Logo
Şifremi Unuttum
Logo