Toyota ile iyiliğe pedal çevirdiler

Ototeknikveri     08 Kasım 2022 12:09

"Velotürk Gran Fondo" yarışı 13 ülkeden bin 159 amatör ve profesyonel sporcunun katılımıyla bu yıl 6'ncı kez Çeşme'de gerçekleşti.

Toyota ile iyiliğe pedal çevirdiler
- A +
Yorum yaz

İlgili Haberler

 'Velotürk Gran Fondo' yarışı 13 ülkeden bin 159 amatör ve profesyonel sporcunun katılımıyla bu yıl 6'ncı kez Çeşme'de gerçekleşti.

 

Toyota'dan yapılan açıklamaya göre, 'Velotürk Gran Fondo' yarışında Toyota ile iyiliğe pedal çevrildi.

 

Toyota'nın sosyal sorumluluk yaklaşımıyla dahil olduğu bu yarışta 'Toyota Hybrid' etabı kıyasıya mücadeleye sahne oldu. Ayrıca, Velotürk grubu ile iyilik ortağı olan Toyota, kendi takımı ile de yarışa dahil oldu.

 

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de 'Büyük bir değişim ve dönüşümün' başlangıcını yapan Toyota, 'Mobilsen Özgürsün' yaklaşımı çerçevesinde Velotürk Gran Fondo yarışını destekledi.

 

Toyota, Velotürk Gran Fondo Çeşme yarışına özel olarak hazırlanan 'Toyota Hybrid' etabından elde edilen gelirlerle, 'Bir Çocuk Gülerse Dünya Güler' projesi kapsamında ihtiyaç sahibi çocuklara bisiklet hediye edilmesine olanak sundu.

 

63 kilometrelik 'Toyota Hybrid' ve 110 kilometrelik uzun parkur kıyasıya mücadelelere sahne olurken, Toyota Hybrid parkurunda da 836 sporcu yarıştı. Toyota HYBRID Parkuru'nda ayrıca paralimpik atletler, görme engelli bisikletçiler ve Eşpedal Derneği de mücadele etti.

Son Güncelleme : 08 Kasım 2022

ÜYELERİMİZDEN YORUMLAR

default_user

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

DİĞER HABERLER

Popüler Haberler

UZMANDAN CEVAPLAR

Logo
Şifremi Unuttum
Logo