Toyota Türkiye, "ETİKA 2021 Türkiye Etik Ödülü"ne layık görüldü

Ototeknikveri     28 Kasım 2022 04:06

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ, EDMER tarafından etik değerlere önem veren şirketlerin değerlendirildiği ETİKA 2021 Türkiye Etik Ödülleri'nde, örnek şirketlerden biri olarak gösterilerek "ETİKA 2021 Türkiye Etik Ödülü"nün sahibi oldu.

Toyota Türkiye, "ETİKA 2021 Türkiye Etik Ödülü"ne layık görüldü
- A +
Yorum yaz

İlgili Haberler

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ, Etik Değerler Merkezi Derneği (EDMER) tarafından etik değerlere önem veren şirketlerin değerlendirildiği ETİKA 2021 Türkiye Etik Ödülleri'nde, örnek şirketlerden biri olarak gösterilerek 'ETİKA 2021 Türkiye Etik Ödülü'nün sahibi oldu.

 

Şirketten yapılan açıklamaya göre, her yıl EDMER tarafından düzenlenen ve etik değerlere önem veren şirketlerin ödüllendirdiği törende Toyota da takdir toplamayı başardı. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ, etik konusunda göstermiş olduğu duyarlılık ve bunu kurumsal süreçlere entegre etmesiyle öne çıktı.

 

ETİKA ödülü için 6 kategoride hazırlanan 109 soruyu yanıtlayan Toyota Türkiye, uluslararası etik standartlarına göre değerlendirildi. Her zaman etik anlayışını ön planda tutan Toyota, 'ETİKA 2021 Türkiye Etik Ödülü'ne layık görülen şirketlerden biri olarak seçildi. Böylece Toyota, sektöründe lider 31 şirketten birisi oldu.

 

Toyota Türkiye, etik kültürünü tüm çalışanlarına aşılayarak liderlik ve yaratıcılık rolünün yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarına da önem vermeye devam ederek örnek şirketlerden biri olmayı sürdürüyor.

Son Güncelleme : 28 Kasım 2022

ÜYELERİMİZDEN YORUMLAR

default_user

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

DİĞER HABERLER

Popüler Haberler

UZMANDAN CEVAPLAR

Logo
Şifremi Unuttum
Logo