Hakkımızda

ototeknikveri.com, kurulduğu günden bu yana en doğru ve tarafsız otomobil haberlerini verme gayretinde olan, aynı zamanda otomobil satın alma rehberi olarak tüketicilere yardımcı olmaya çalışan, hızla gelişen bir otomobil portalıdır. 2013 yılının Şubat ayında yayın hayatına başlayan ototeknikveri.com, gördüğü yoğun ilgi ile yenilenme sürecine girerek Ekim 2014 itibariyle, en son yazılım teknolojilerinin kullanıldığı bir alt yapıya kavuşmuştur. Site kapsamında, ülkemizde en çok rağbet gören markaların önde gelen modellerinin fiyat bilgilerinin yanında geniş ayrıntılara sahip tekilkverileri de yer almaktadır. Kapsamlı teknikveriler sayesinde kullanıcılar, otomobillerin analizlerini gerçekleştirebilmekte, puanlama bölümü vasıtasyıla ise ilgilendikleri aracın segmentindeki diğer araçlar karşısında nasıl bir başarı gösterdiğini takip edebilmektedir. Araba fiyatları konusuna geniş bir bölüm ayıran ototeknikveri.com'da, geçmiş dönemlere ait fiyat listelerine de ulaşılabilmektedir. Yeni araç alacak kullanıcılar için önemli bir bölüm olan araba karşılaştırma bölümü ise, detaylı teknik özellikler sayesinde ayrıntılı bir fikir sahibi olabilmeye imkan vermektedir. Araba karşılaştırma bölümünde de yer alan analiz ve puanlama bölümleri de araçların değerlendirilmesinde yardımcı olmaktadır. ototeknikveri.com'un bünyesinde tüm araba kampanyalarını da ulaşılabilmektedir. Ülkemizde satılan markaların yayınladıkları en güncel kampanyalar, marka, ay ve yıl bazında listelenebilmektedir. Otomobil haberleri konusuna da çok geniş bir yer ayıran ototeknikveri.com'da, en güncel haberler, basın ve meslek ilkelerine uyarak, tarafsız, bağımsızz ve ciddi bir habercilik anlayışı ile kullanıcılara sunulmaktadır. Haberleri kaynağından almaya özen gösteren ototeknikveri.com'un otomobil incelemeleri ve otomobil testleri de araç satın alacaların daha fazla fikir sahibi olmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. 

ÜYELERİMİZDEN YORUMLAR

default_user
 • User

  Misafir69029 sayın oto teknik veri ekibi sizi hergün takip ediyorum çok güzel bir site .emeğinize sağlık.fakat 2017 temmuz ve ağustos satış rakamları neden yayınlandı hala?her ay düzenli olarak takip ediyordum satışları.bizler için önemli bilgiler bunlar.tşkler..

  11 09 2017 05:24 Yanıtla Beğen (0) Şikayet Et

 • User

  Misafir16965 Neden bu kadar Doğuş Oto odaklı çalışıyorsunuz?. Bu sayfa Doğuş Oto nun bir yan kuruluşu mu?. Her gün muhakkak bir kaç tane o gruba at alakalı alakasız haber var. Ana sayfada 15 haberin resmi yer alıyor, bunların 5 adedi Doğuş Gruba ait.

  22 06 2017 11:37 Yanıtla Beğen (1) Şikayet Et

 • User

  Misafir41329 Neden bu kadar Doğuş Oto odaklı çalışıyorsunuz?. Bu sayfa Doğuş Oto nun bir yan kuruluşu mu?. Her gün muhakkak bir kaç tane o gruba at alakalı alakasız haber var. Ana sayfada 15 haberin resmi yer alıyor, bunların 5 adedi Doğuş Gruba ait.

  22 06 2017 11:34 Yanıtla Beğen (0) Şikayet Et

 • User

  Misafir69591 Renault symbol modelinide karşılaştırmalara ekler misiniz?

  05 05 2017 10:45 Yanıtla Beğen (0) Şikayet Et

Popüler Haberler

UZMANDAN CEVAPLAR

Logo
Şifremi Unuttum
Logo